Informācija projektu īstenotājiem

 

Pamatojoties uz MK noteikumu Nr. 590 punktu 54.: 
 
“Ja projektam piemērota atbalsta intensitāte saskaņā ar šo noteikumu 21.1. (sabiedriskā labuma projektiem ar atbalsta intensitāti līdz 90 procentiem), atbalsta saņēmējs līdz pēdējā maksājuma pieprasījuma iesniegšanai nodrošina projekta rezultātu publicitāti plašsaziņas līdzekļos vai savā tīmekļvietnē. Atbalsta saņēmējs kopā ar pēdējā maksājuma pieprasījumu Lauku atbalsta dienestā iesniedz informāciju, kas apliecina projekta rezultātu publicitāti plašsaziņas līdzekļos vai tīmekļvietnē. Ja projekts ir saistīts ar pakalpojuma vai produktu piedāvājumu, atbalsta saņēmējs visā projekta uzraudzības periodā informē vietējo rīcības grupu par aktualitātēm, kas saistītas ar projektu.”
 
Lauku atbalsta dienests (LAD) no savas puses izveidos informatīvo plāksni, ko nogādās Jums. Projektu īstenotājiem jāparūpējas par plāksnes izvietošanu un uzturēšanu. LAD atgādina, ka jāpadomā par plāksnes novietošanas vietu, tai jābūt pēc iespējas sabiedrībai redzamai, jo projektā  ir izmantots publiskais finansējums. Ja nepieciešami kādi papildu materiāli (neatkarīgi stāvoši stendi u.tml.), tas gan jāsedz pašam projekta īstenotājam. LAD atved tikai izveidoto plāksni.
 
 
Tīmekļa vietnē (savā vai sūtot informāciju novada mājaslapai uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ) nepieciešams ievietot informāciju par projektu un atbalsta piešķiršanu ar logo joslu. ALP izveidoja paraugu tekstam, pievērsiet uzmanību komentāriem no ALP puses, kā arī varat papildināt vēl ar savu informāciju. Ir iespēja publicēt “Smiltenes novada vēstīs”, tad Jūsu sagatavotā informācija (ar logo joslu) ir jānosūta uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. katra mēneša pirmajā nedēļā. 
 
 
 
Īpaši par publicitāti jādomā sabiedrisko projektu īstenotājiem, jo projektu rezultātiem jābūt pieejamiem sabiedrībai.
 
Tomēr par publicitāti aicinām atcerēties arī uzņēmējdarbības projektu īstenotājiem, sagatavojot informāciju, publicējot to savās vai novada mājas lapās, informējot sabiedrību caur drukātajiem mēdijiem. Jāatcerās, ka publicējoties arī ir jāievēro noteiktās publicitātes prasības.
 
Aicinām visus projektu īstenotājus arī mums sūtīt informāciju par projektu, tā īstenošanas norisi, pasākumiem u.tml. uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  + bildes, lai arī mēs varam informēt par Jūsu aktivitātem, palepoties ar Jums , kā arī izplatīt info!  

Sadarbības partneri

Smiltenes novads

zm logo

lad-logo - labajā sānā

laukutikls

latvijas lauku forums

ES Abulas