SĪKDATŅU POLITIKA www.abulas.lv

Šī sīkdatņu politika ir sagatavota, lai sniegtu tīmekļa vietnes, https://www.abulas.lv, apmeklētājiem informāciju par tīmekļa vietnē izmantotajām sīkdatnēm, tās izmantošanas nolūkiem.. Sīkdatnes (arī zināmi kā sīkfaili un “cookies”) ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas apmeklētāja datorā vai citā ierīcē (piemēram, viedtālrunī, planšetdatorā), un saglabātas apmeklētāja tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnes apmeklētājs apmeklē, lai saglabātu apmeklētāja ievadīto informāciju vai atcerētos apmeklētāja izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

 
1. INFORMĀCIJA PAR PĀRZINI
Pārzinis personas datu apstrādei ir biedrība "Abulas lauku partnerība", reģistrācijas nr.: 40008108075, juridiskā adrese: Cēsu iela 9, Blomes pagasts, Smiltenes novads, Latvija, LV-4707
 
2. SĪKDATŅU IZMANTOŠANAS NOLŪKS UN TIESISKAIS PAMATS
Tīmekļa vietne (https://www.abulas.lv), izmantojot sīkdatnes, iegūst NEPIECIEŠAMĀS SĪKDATNES, lai nodrošinātu pašas vietnes darbību kā tādu, sīkdatņu pieņemšanu vai noraidīšanu (Tiesiskais pamats Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta f) apakšpunkts – Pārziņa leģitīmās intereses)
 
3. PERSONAS DATU IESPĒJAMIE SAŅĒMĒJI
Personas datu saņēmēji ir https://www.abulas.lv uzturētājs, nolīgtais tīmekļu vietnes uzturētājs.
 
4. PERSONAS PIEKRIŠANAS / NORAIDĪŠANAS ATCELŠANA UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANAS IEROBEŽOŠANA
Tīmekļa https://www.abulas.lv izmanto tikai nepieciešamās sīkdatnes. Plašāk par sīkdatņu izmantošanas ierobežošanu un dzēšanu lasiet šeit: https://www.aboutcookies.org/.
 
5. PERSONAS DATU NODOŠANA ĀRPUS EIROPAS SAVIENĪBAS VAI EIROPAS EKONOMISKĀS ZONAS VALSTĪM
https://www.abulas.lv  tīmekļa vietnes satura uzglabāšana notiek Eiropas Savienības valstī.
 
6. APMEKLĒTĀJA KĀ DATU SUBJEKTA TIESĪBAS
Informējam, ka apmeklētājam kā datu subjektam ir tiesības pieprasīt https://www.abulas.lv piekļūt apstrādātajiem personas datiem, lūgt personas datu dzēšanu, iesniedzot pamatojumu lūgumam, normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos lūgt personas datu apstrādes ierobežošanu, kā arī iebilst pret apstrādi. Apmeklētājam ir tiesības iesniegt sūdzību par nelikumīgu apmeklētāju personas datu apstrādi Datu valsts inspekcijā www.dvi.gov.lv .
 
7. TĪMEKĻA VIETNE IZMANTO NEPIECIEŠAMĀS SĪKDATNES
Šīs sīkdatnes nodrošina vietnes korektu darbību, nodrošinot tās pamata funkcijas. Tīmekļa vietne bez šīm sīkdatnēm nevarēs pareizi funkcionēt.
Tīmekļa vietnē tiek izmantotas šādas nepieciešamās sīkdatnes:
 
 
 Sīkdatnes nosaukums Pakalpojuma sniedzējs   Glabāšanas termiņš Izmantošanas mērķis 
 hex (32) vca.lv   uz sesijas laiku  nodrošināt saziņu ar tīmekļa vietnes serveri
 
 
8. NOBEIGUMA JAUTĀJUMI
Jautājumu gadījumā par tīmekļa vietnē veikto personas datu apstrādi var sazināties ar datu aizsardzības speciālistu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Sadarbības partneri

Smiltenes novads

zm logo

lad-logo - labajā sānā

laukutikls

latvijas lauku forums

ES Abulas