6. Latvijas Lauku kopienu parlaments

IMG 0422

No 2023. gada 14. līdz 16. jūnijam Madonas novada Ērgļos notiks 6. Latvijas Lauku kopienu parlaments ar mērķi iepazīstināt ar jaunām metodēm un sekmēt rīcības maiņu lauku reģionu viedās attīstības virzienā. Notikums, kas notiek katru otro gadu, tradicionāli pulcēs politikas veidotājus, pašvaldību pārstāvjus, uzņēmējus un akadēmiķus un pilsoniski aktīvos lauku attīstības entuziastus un iniciatīvu īstenotājus no visas Latvijas, lai kopīgi izzinātu veiksmīgu Latvijas un ārvalstu risinājumu pieredzi, sekmētu iesaistīto pušu sadarbību, identificētu izaicinājumus un prioritātes lauku telpā vietējā, reģionālā, nacionālā un Eiropas mērogā.
 
   Aktuālā informācija un reģistrācija pasākumam: https://parlaments.laukuforums.lv/
 
   Aicinām ikvienu savas teritoriju pazinēju LĪDZ 30. APRĪLIM izvirzīt iedvesmas stāstus Latvijas lauku attīstībai, par ko būt jāzina visiem un kuri ir radušies vai būtisku izaugsmi piedzīvojuši pēdējo divu gadu laikā. Lepojies ar savējiem un rekomendē pēc iespējas vairāk savas teritorijas iniciatīvas! Saite uz iedvesmas stāstu anketu šeit - https://ej.uz/iedvesmo-citus
 
Latvijas Lauku kopienu parlamentu rīko biedrība “Latvijas Lauku forums” sadarbībā ar Madonas novads,  Madonas novada fonds un Valsts KLP tīkls  Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, Baltic-American Freedom Foundation.

Sadarbības partneri

Smiltenes novads

zm logo

lad-logo - labajā sānā

laukutikls

latvijas lauku forums

ES Abulas